Sklep dla automatyków EBMiA.pl

Firma Akcesoria CNC z Augustowa powstała w 2005 roku i od początku stawiamy na najlepszą jakość naszych towarów oraz fachową pomoc w zamówieniach dokonywanych przez naszych klientów. Kilka lat temu postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy pod adresem EBMiA.pl, w którym oferujemy ponad 300 tysięcy produktów oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń najczęściej wykorzystywanych w produkcji, oraz przemyśle lub innych branżach. Dzięki tak dużej ofercie jesteśmy jednym z największych sklepów w kraju, który stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty.

W stałej ofercie mamy produkty znanych i cenionych firm m.in. PAFANA, BISON-BIAL, BEA, HIWIN, GATES, OPTIBELT oraz innych interesujących producentów. Na specjalne życzenie klienta możemy zamówić u swoich dostawców nietypowe elementy zamienne, których ciężko jest szukać w konkurencyjnych sklepach. Od początku powstania stawiamy na najwyższy poziom obsługi oraz zadowolenie naszych klientów.


W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. prowadnice liniowe – koła zębate, elementy automatyki maszyn, sterowniki PLC, akcesoria do urządzeń i obrabiarek CNC, sprzęgła, silniki elektryczne, serwonapędy, śruby stożkowe oraz wiele innych większych i mniejszych części zamiennych do różnych typów urządzeń. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę oraz fachową pomoc w doborze potrzebnych naszym klientom urządzeń.


Dzięki stale powiększającemu się asortymentowi naszego sklepu także grono naszych klientów zwiększa się i sprawia, że możemy rozwijać naszą firmę i podnosić jakość obsługi. Warto także wspomnieć, że nasi klienci znajdą w sklepie także tarcze ścierne, wiertła, koła zębate, narzynki, gwintowniki, profile aluminiowe, rolki do maszyn liniowych oraz wiele innych produktów.

Nasi klienci cenią w nas profesjonalne podejście oraz szeroki wybór produktów. Pod wrażeniem są także naszego działu obsługi klienta, w którym zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy znają się na swojej pracy i mogą doradzić swoim klientom odpowiednie rozwiązania technologiczne. Jest to niezwykle dużą pomoc, szczególnie dla niedoświadczonych klientów, którzy przecież nie muszą się znać na technologicznych aspektach swojej firmy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i potrzebujesz sprawdzonego sprzedawcy, który na czas dostarczy Ci potrzebne części zamienne, to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego EBMiA oraz do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia warunków współpracy. Zapraszamy serdecznie.