Penpack i CDpack – znakomity sposób na przechowywanie zdjęć

Ocalić od zapomnienia wspomnienia z szalonych wakacji albo podróży do wyjątkowych miejsc, można na kilka sposobów. Jednym z nich jest fotoksiążka. Firma LumaBook oferuje wiele wariantów takiego rozwiązania, a do tego również PEN-packa i CD-packa.

Czym są PEN-pack i CD-pack

Firma LumaBook – https://lumabook.pl/, oprócz wielu gotowych wzorów fotoksiążek, które klient może sam projektować, korzystając z dostępu do edytora po zalogowaniu na swój profil, proponuje również specjalne formy opakowania i przechowywania wspomnień. Tymi formami są właśnie PEN-pack oraz CD-pack.

LumaBook zachęca swoich klientów do samodzielności i kreatywności, dlatego proponowane jako dodatek do fotoksiążki albo fotoalbumu etui, także można zaprojektować samemu. Wykonane jest ono z twardej, sztywnej tektury, której zewnętrzną powierzchnię oraz grzbiet można zadrukować według życzenia, dostępne sa kolory srebtny i czarny. Żeby dać upust swojej kreatywności, wystarczy mieć założone konto w serwisie i wejść do edytora.

3a

Przystępna cena, krótki czas

PEN-pack i CD-pack to znakomite uzupełnienie dla fotoksiążki i fotoalbumu. Zalet ma wiele. Jedną z nich jest bardzo przystępna cena oraz krótki czas realizacji zamówienia. Różnica w cenie wiąże się między innymi z tym, czy do piankowego slotu wsadzimy perdrive o pojemności 4 GB czy większej albo, czy chcemy mieć w etui jedną, czy dwie płyty ze zdjęciami. Warto również zaznaczyć, że do pudełka możemy zamówić pendrive w kilku kolorach (srebrny, niebieski, czerwony, zielony, czarny).

Personalizacja i trwałość

Ponieważ opakowanie jest spersonalizowane, z napisem na głównej stronie, mamy wyjątkową pamiątkę. Poza tym, zarówno płyta CD, jak i pendrive zajmują mało przestrzeni, więc można na takie opakowanie bez trudu znaleźć w domu miejsce, chociażby na półce z książkami. A gdy najdzie nas ochota na szybkie przejrzenie zdjęć, dokumentujących coś dla nas wyjątkowego, wystarczy wziąć pendrive albo płytę, włożyć do komputera i można przeżywać wspaniałe chwile ponownie.

Pudełko jest bardzo trwałe i można być pewnym, że będzie nam służyć długo. Nie wygnie się, nie grozi mu też wilgoć, bo warstwa zewnętrzna pokryta jest folią błyszczącą lub matową (w zależności od życzenia klienta). Dużym plusem jest też to, że CD-pack posiada niewidoczne zamknięcie magnetyczne. Taka forma opakowania może też być świetnym prezentem. W https://lumabook.pl/ nadruki na pudełku wykonywane są w formie najwyższej jakości druku cyfrowego, więc na pewno szybko nie stracą kolorów.