Pas do pończoch – modeluje i dodaje zmysłowości

Czy miłośniczki rajstop muszą być zarazem przeciwniczkami pończoch? Z pewnością nie. Oba rodzaje bielizny warto mieć w szafie. Rajstopy są praktyczne i każda z nas ma pewnie wiele ich par szafie, ale to właśnie pończochy noszone razem z pasem do pończoch są tym, co nadaje smaczku każdemu kompletowi zmysłowej bielizny.

Każda z nas może wybrać pończochy samonośne lub tradycyjne pończochy podtrzymywane pasem do pończoch. Pierwsze są uważane za praktyczniejsze, ale niestety długotrwałe ich używanie może powodować uciskanie żył i powstawanie nieestetycznych żylaków. Ponadto pończochy samonośne przykleja się do skóry ud, który wówczas nie oddycha, poci się i mogą tworzyć się na niej krostki.

Pończochy tradycyjne i pas do pończoch – dlaczego to dobry wybór?

Pończochy oraz zakupiony do kompletu pas do pończoch to zestaw, który ma wiele zalet. Nie powoduje odparzeń na udach i nie uciska naczyń krwionośnych. Zatem jeśli w Twojej rodzinne występuje skłonność do żylaków warto zadbać o swoje zdrowie i zdecydować się na tradycyjnie noszone pończochy bez uciskających silikonowych pasków.

O ile zakup pończoch w tradycyjnym wydaniu nie stanowi trudności, o tyle dokupienie pasa do pończoch może stanowić pewien problem, wyjaśnijmy więc o co chodzi. Pas do pończoch jest dodatkiem do bielizny składającym się z tytułowego pasa uszytego z koronki bądź innego rodzaju tkaniny oraz doszytych do niego podwiązkach z haftkami. To właśnie do haftek przymocowuje się krawędź tradycyjnych pończoch i to ich zadaniem jest utrzymanie pończoch na właściwym miejscu przez cały dzień.

Pas do pończoch modeluje sylwetkę

pol_pl_Pas-do-ponczoch-czarny-Carmela-P-053-3-1438_2

Jest kilka rodzajów pasów do pończoch, ale najczęściej jest to fason z otwartym tyłem lub model zabudowy, spełniający funkcje także modelujące. To właśnie możliwości modelowania sylwetki, jakie daje nam pas do pończoch, jest argumentem, który przekonuje wiele pań. Pas do pończoch nie tylko poprawia proporcje sylwetki, ale także maskuje boczki i ładnie spłaszcza brzuch. Jest znakomitym wyborem, jeśli musimy założyć dopasowaną sukienkę i zarazem ukryć nieco mankamenty ciała. Z tego chociażby powodu warto nabyć jeden lub dwa pasy do pończoch i włączyć ten element garderoby nie tylko do specjalnych, ale także codziennych stylizacji.

Oczywiście wyżej uwzględnione zalety pasów do pończoch są możliwe do uzyskania tylko w sytuacji, kiedy jest dobrze dobrany, czyli nie za ciasny i nie za krótki. Warto zwrócić uwagę, czy podwiązki mają regulowaną długość pozwalającą dobrze zamocować pończochy na udzie zarówno drobnych, jak i wysokich kobiet. Troczki powinny dawać swobodę ruchów, a sam pas – nie przesuwać się przy zmianie pozycji ciała.

Tiffanie.pl – sklep z bieliznę, gdzie kupisz zmysłowe pasy do pończoch

Dużą zaletą kompletu pończochy + pas do pończoch jest oczywiście także zmysłowy look, który dzięki nim uzyskamy. Jeśli Twoją bieliznę ogląda także ktoś dla Ciebie wyjątkowy załóż tę wyjątkową bieliznę na gorący wieczór i obserwuj efekty. Mało który mężczyzna będzie w stanie się oprzeć.

Jeśli szukasz pięknych koronkowych pasów do pończoch z regulacją i wielu kolorach zajrzyj do sklepu z bielizną https://tiffanie.pl/. Znajdziesz tu także pasujące biustonosze, figi oraz stringi.