Ogromna ilość systemów zabezpieczeń tylko w Montersi.pl

Urządzenia do całościowych systemów zabezpieczeń (przeciwpożarowych, alarmowych), a także systemów nowoczesnego monitoringu (sieciowy i analogowy) oferują Montersi. Sklep internetowy Montersi.pl ma chyba wszystko czego potrzebujesz, ale koniecznie musisz to sprawdzić!

Oferta sklepu Montersi.pl

To nie tylko sklep internetowy, ale także hurtownia. Można tam kupić urządzenia do systemów zabezpieczeń (systemy alarmowe, monitoring) oraz automatyki do bram. To polska firma z bogatym i ultranowoczesnym asortymentem produktów. Zaufało nam już wielu klientów, co jest dla nas bardzo ważne. Istniejemy dla osób prywatnych, ale także doradzamy specjalistom od automatyki budynków oraz agencjom ochrony.

Montersi.pl – tysiące produktów w jednym miejscu w sieci

Nasza załoga pomoże Ci z każdym problemem. W jednym miejscu kupisz wszystko czego potrzebujesz, w dobrej cenie i za radą wykwalifikowanej osoby, od lat znającej się na tym co robi. Niezbędne akcesoria i urządzenia dostępne są u nas od ręki. W krótkim czasie można znaleźć wiele przydatnych produktów do stworzenia nowoczesnego systemu wizyjnego czy nagłośnienia np. w miejscy naszej pracy. Technologia idzie naprzód, a my staramy się podążać za nią krok w krok.

 

Montersi – oficjalny partner marek Satel i BCS

Marka Monteris.pl to także ważny kontrahent i dystrybutor znanych w Polsce i na świecie marek specjalizujących się w urządzeniach do systemów zabezpieczeń − Satel – https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/ oraz BCS. Współpraca z tą pierwszą trwa już od ponad dekadę. Taka relacja opiera się nie tylko na sprzedaży oryginalnych urządzeń (setki produktów), ale także autoryzowanych kursach dla instalatorów zajmujących się montażem sprzętu do monitoringu Satel i urządzeń do automatyki alarmowej.

 

Montersi równie aktywnie współpracują z marką BCS, która oferuje wysokiej jakości urządzenia do systemów monitoringu (kilkaset modeli i rejestratorów). Osobom, które kupią sprzęt BCS w sklepie Montersi.pl firma oferuje m.in. usługę gwarancyjno-serwisową w razie awarii, pełen asortyment sprzętu marki, szybką wysyłkę, pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych oraz atrakcyjną ofertę na urządzenia BCS.

W każdej naszej zakładce znajdą Państwo niezbędne informacje, my ze swojej strony zachęcamy oczywiście do kontaktu telefonicznego – nasi pracownicy są do Państwa usług. Można również przeczytać wystawione opinie o naszym sklepie i ogólnie – o współpracy z nami.

 

Kursy, szkolenia

Działalność sprzedażowa to jedno, natomiast trzeba podkreślić, że Montersi.pl oferują szkolenia dla instalatorów systemów zabezpieczeń, które podnoszą ich kwalifikacje. Wszystko to pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów. Sprawdź nas i sam się przekonaj! – https://www.montersi.pl/wsparcie/