Nanogen – skuteczny sposób na łysienie

Problem przerzedzonych włosów jest znacznie powszechniejszy niż mogłoby się wydawać. Na rynku dostępne są liczne preparaty na porost włosów i łysienie. Jest także wiele możliwości i sposobów na radzenie sobie z tą przypadłością, ale nie zawsze trzeba się posuwać do tak inwazyjnych metod jak przeszczep włosów. Lepiej najpierw wypróbować inne sposoby, które mogą sprawdzić się równie dobrze. Jedną z nich może być zagęszczenie włosów preparatem Nanogen.

Serum na porost włosów

Firma Nanogen oferuje nowoczesny preparat, który ma za zadanie powstrzymać łysienie oraz działa skutecznie na porost włosów. Serum GF w składzie ma zestaw składników Growth Factors (GF), których zadaniem jest wydłużenie cyklu życia włosa, wzmocnienie go i stymulacja do wzrostu. Preparat był testowany dermatologicznie w laboratoriach Pangaea, a także przez ekspertów w niezależnych instytutach medycznych.

Nanogen opatentował czynniki wzrostu włosa, które są identyczne z naturalnymi.

  • Są bardzo silne.
  • Działają zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.
  • Nie powodują żadnych skutków ubocznych.
  • Nie powodują reakcji alergicznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o środkach na porost włosów? Koniecznie zajrzyj na https://www.nanogen.pl/srodki-na-porost-wlosow.html.

Jak używać Nanogen Serum GF?

Wystarczy 1ml preparatu (nabierany do pipety), który rozprowadzamy w miejscach, gdzie włosy są  przerzedzone, wmasowując je delikatnie opuszkami palców. Serum zostawiamy na włosach do wyschnięcia. Stosując preparat raz dziennie, jedno opakowanie wystarczy na około miesiąc kuracji. Cała kuracja powinna trwać od 3 do 6 miesięcy.

Nanogen-Hair-Freebie

Kosmetyk do zagęszczania włosów w 30 sekund!

W ofercie firmy Nanogen znajdziesz też zupełnie innowacyjny produkt, który w swoim składzie posiada mikrowłókna do włosów! Łączą się one z naszymi prawdziwymi włosami tworząc gęstą, bujną fryzurę. A to wszystko w zaledwie 30 sekund. Umyj i ułóż włosy, następnie posyp przerzedzone miejsca Nanogenem, przygładź je delikatnie. Teraz już na Twojej głowie nie będzie widać żadnych przerzedzeń, a fryzura będzie wyglądała bardzo naturalnie. Warto na koniec spryskać włosy sprayem utrwalającym – np. bardzo mocnym lakierem Nanogen Locking Spray, by mikrowłókna jeszcze lepiej trzymały się włosów. Taki efekt utrzyma się na włosach aż do następnego mycia.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Nanogen, zapraszamy na https://www.nanogen.pl/, gdzie możesz dowiedzieć się o nich więcej oraz zakupić w Nanogen sklep.