Lodówka rodzinna od Liebherr

Współczesne lodówki maksymalnie ułatwiają proces przechowywania żywności, szczególnie w czasach, kiedy rodzinne gotowanie jest tak modne i chętnie praktykowane. Sprzętem, który idealnie trafi w potrzeby rodzin jest podwójna lodówka Liebherr z serii Side by Side, czyli chłodziarka, zamrażarka i…spiżarnia w jednym!

Rozwój technologiczny opanowuje wszystkie sfery naszego życia i nie ominął także sprzętów AGD. Podwójna lodówka Side by Side marki Liebherr to nowoczesne urządzenie, które wyróżnia się imponującą pojemnością ─ od 470 do nawet 690 l. Taka lodówka będzie idealna do domów, w których istnieje konieczność dłuższego przechowywania większej ilości jedzenia. W zależności od wybranego wariantu możemy mieć lodówkę ze specjalną szufladę BioFresh, kostkarką do lodu IceMaker, a nawet chłodziarką do wina.

Wygodna lodówka rodzinna to podstawa

Na początek kilka słów o linii Side by Side. Jest to innowacyjna seria podwójnych lodówek, zamrażarek i chłodziarek marki Liebherr, którą wyróżnia elegancki design, ogromna pojemność i nowoczesne technologie. W serii znalazły się także urządzenia French Door o innowacyjnym wzornictwie drzwi. Lodówki dostępne są w wielu wariantach jeśli chodzi o podział miejsca przeznaczonego na mrożenie i chłodzenie. Dzięki temu osoby, które przechowują bardzo dużo mrożonek, mogą znaleźć odpowiedni model z pojemną zamrażarką. Na stronie http://www.liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/ znajduje się pełen opis oferowanych urządzeń.

Na szczególną uwagę zasługują podwójne lodówki Liebherr Side by Side ─ idealne zarówno dla dużych rodzin, jak i dla osób, których tryb życia nie pozwala na codzienne kupowanie świeżych produktów i konieczne jest robienie większych zapasów np. na kilka tygodni. Będzie to nieoceniona pomoc w przechowywaniu zapasów żywnościowych, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym dłużej zachowają świeżość.

Przemyślany projekt i nowoczesne technologie

W lodówkach Liebherr Side by Side komora mrożąca i chłodząca znajdują się obok siebie, co zapewnia wygodne wyjmowanie i wkładanie składników spożywczych. Innowacyjne urządzenia Side by Side wyróżniają się ponadto wysoką energooszczędnością w klasie co najmniej A + +, a także pięknym wzornictwem, dzięki któremu lodówka może być prawdziwą ozdobą kuchni. Specjalna stalowa powierzchnia SmartSteel redukuje odciski palców, zwiększa odporność na zadrapania oraz ułatwia czyszczenie.

Wiele z modeli lodówek podwójnych Side by Side posiada innowacyjne szuflady BioFresh utrzymujące stałą temperaturę na poziomie nieco powyżej 0°C. Dzięki temu produkty typu owoce i warzywa długo zachowują witaminy, aromat i apetyczny wygląd. System NoFrost z kolei zapobiega osadzaniu się szronu na ściankach urządzeń, a przede wszystkim zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia oraz gwarantuje długotrwałą świeżość produktów. Więcej na temat korzyści zakupu podwójnej lodówki Side by Side przeczytasz na liebherr.aged.com.pl.