Firma na medal

Wakacje to gorący okres nie tylko ze względu na pogodę. Latem odbywa się mnóstwo imprez okolicznościowych o zróżnicowanym charakterze. Zawody sportowe, imprezy integracyjne, rocznice, upamiętnienia… Można wyliczać bez końca. Niewątpliwie wspólnym mianownikiem tych wydarzeń jest pamiątka. Oczywiście poza kwiatami warto okrasić ewentualne wydarzenie odpowiednią symboliką. W takich sytuacjach znakomicie sprawdzą się medale. Rodzi się pytanie – gdzie ich szukać? Najlepszą odpowiedzią jest sklep internetowy – https://medaleodlewane.com/

1b

Postaw na jakość

Oferta powyższej marki jest bardzo urozmaicona. Sklep jest wyposażony w m.in. medale, breloki, pinsy, czy ryngrafy. Niewątpliwą zaletą marki jest wysoka jakość świadczonych usług z uwzględnieniem niskich cen. Innym – ważnym walorem sklepu jest natychmiastowa realizacja. Profesjonalni i doświadczeni pracownicy zajmują się odlewaniem metali oraz wykonywaniem małych serii, prototypów, nietypowych realizacji oraz wielkonakładowej produkcji. Na szczególną uwagę zasługuje znakomity stosunek jakości względem ceny. Medale i inne pamiątki są tworzone na zamówienie, a ich cena jest uzależniona od wielkości oraz liczby medali. W bogatej ofercie sklepu znajdują się ponadto unikatowe otwieracze oraz przywieszki. Marka umożliwia otrzymanie darmowej próbki medalu poprzez odpowiednie wypełnienie formularzu, który można pobrać poprzez stronę internetową medaleodlewane.com

1a

Szeroki wybór.

Aby podjąć słuszną decyzję w kwestii wyboru pamiątki warto zdefiniować charakter danej imprezy. Oferty specjalne są ukierunkowane przede wszystkim względem zawodów sportowych takich jak biegi, maratony, czy mecze, gdzie medal jest niejako symbolem i zwieńczeniem zarazem. Istnieje także linia produktów upamiętniających – symbolizujących ważne wydarzenia. Szeroki wybór oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawiają, że wzór, podobnie jak wykonanie będzie stać na najwyższym poziomie. Pokrycia galwaniczne jakie są stosowane do wyrobu poszczególnych produktów to brąz, srebro oraz złoto. Z pewnością każdy – nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

1e

Podsumowanie

Marka zajmuje się szeroko pojętym produkowaniem medali i innych pamiątek. Do największych zalet firmy należy szybka realizacja, niska cena oraz profesjonalne podejście z uwzględnieniem wymagań indywidualnych w kwestii zlecenia. Poniżej znajduje się część usług, jakie świadczy marka.

– medale na zamówienie projektowane według wytycznych klienta

– medale sportowe z możliwością znakowania i personalizacji 

– medale myśliwskie (łowieckie)

– statuetki na zamówienie projektowane według wytycznych klienta

– trofea sportowe

– breloki na zamówienie projektowane według wytycznych klienta

– breloki z logo firmy

– otwieracze jako breloki

– otwieracze z logo

– żetony do wózków, żetony do myjni samochodowych

– znaczki z zapięciem (tzw. pinsy)

– emblematy do toreb, torebek, aktówek, emblematy (plastrony) montowane do mebli ogrodowych

Oraz wiele pozostałych pozostałych produktów które wykonane są z metalu, według Państwa pomysłu. Warto więc zajrzeć na stronę i sprawdzić co dokładnie oferują na – https://medaleodlewane.com/.

1c