Wyjątkowe fajerwerki – największy wybór w Warszawie

Fajerwerki kojarzą nam się zwykle z nocą sylwestrową. To jednak niejedyna okazja, na jaką je wybieramy. Coraz częściej państwo młodzi wykorzystują je jako jeden z punktów zabawy weselnej. Są też atrakcją podczas różnych uroczystości rodzinnych czy bankietów firmowych. Uświetniają niejednokrotnie również imprezy masowe. Wprowadzają wyjątkowy klimat, są niezwykle widowiskowe i bajeczne, dlatego tak bardzo lubimy na nie patrzeć.

Fajerwerki – jakie wybrać?

Kiedy zbliża się sylwester, nie potrafimy odnaleźć się w gąszczu wszystkich efektów pirotechnicznych. Rodzajów fajerwerków jest wiele, dlatego niezależnie od rodzaju imprezy, czy efektów, jakich oczekujesz, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.sklep 3

Wyrzutnie

Są to najbardziej spektakularne fajerwerki, wyposażone nawet w kilkaset strzałów, które wzbijają się na wysokość kilkudziesięciu metrów. Są w kształcie sześcianów, walców, wachlarzy itp. Składają się z wielu tekturowych rur wypełnionych mieszanką pirotechniczną oraz lontem. Efekt, jaki możemy uzyskać, to m.in. chryzantemy, palmy, peonie wierzby, bukiety, crackling, fale i inne. Nazwa sugeruje zarówno wygląd, jak i układ iskier. Ich zastosowanie jest proste. Wystarczy odpowiednio ułożyć i zabezpieczyć fajerwerk, podpalić lont i odsunąć się na bezpieczną odległość.

Fontanny

Charakteryzują się tym, że ich wybuch jest podobny do tryskającej fontanny lub wulkanu. Zwykle są w kształcie stożka lub walca, wykonywane z kartonu, zakończone zapalnikiem. Podczas spalania fontanna ma wysokość do kilku metrów. Należy ustawiać je na płaskim podłożu, aby się nie przewróciły. W efekcie oglądamy tryskające iskry i crackling oraz słyszymy dźwięki trzaskania. Fontanny sprawdzają się także świetnie przy sesjach zdjęciowych. Mogą być kolorowe, srebrne lub złote.

Rakiety

Bardzo często wykorzystywane podczas nocy sylwestrowej. Jak sama nazwa wskazuje, kształtem przypominają rakietę, do której przymocowany jest drewniany kijek, pomagająca wyznaczyć kierunek lotu. Rakiety głośno i spektakularnie wzbijają się w powietrze. Kolor, kształt i intensywność wystrzału zależy od składników. Rakietę odpalamy z wyrzutni (zabezpieczonej przed upadkiem pustej butelki, solidnej rurki, stojaka do rakiet).

Rzymskie ognie

Zbudowane są z długiej i cienkiej kartonowej tuby (do kilkudziesięciu cm), wypełnionej materiałem pirotechnicznym, zakończone lontem. Efektem rzymskich ogni są pojedyncze wystrzały srebrzystych bądź kolorowych kul świetlnych. Ilość kul zależy od długości tuby, a rozmiar kuli od szerokości tuby. Rzymskie ognie odpalamy z dobrze zabezpieczonej przed upadkiem butelki, solidnej rurki lub innego sztywnego pojemnika, który będzie również ochroniony przed przewróceniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na http://www.superfajerwerki.com.pl – sklep z fajerwerkami w Warszawie.

sklep 2Fajerwerki Warszawa – gdzie kupić?

Jeśli zależy ci na nietypowych efektach pirotechnicznych podczas twojej imprezy, koniecznie zajrzyj do sklepu z fajerwerkami w Warszawie, który mieści się przy ulicy Zapłocie 10 i oferuje niezwykle szeroki wybór efektów, takich jak: wyrzutnie, fontanny, rakiety, świece dymne, petardy, rzymskie ognie, emitery dźwięku, urządzenia błyskowe, zimne ognie, race i flary, stroboskopy, flashe, ognie wrocławskie, pochodnie parafinowe, świetliki, światła chemiczne, świecące gadżety, balony LED, konfetti wystrzałowe, tuby strzelające i wiele więcej.

Jak sam widzisz, wybór jest naprawdę ogromny! Dlatego jeśli chcesz stworzyć wspaniałe widowisko, koniecznie tam zajrzyj.  Aby dowiedzieć się jak dotrzeć na miejsce, wejdź na http://www.superfajerwerki.com.pl/sklep-stacjonarny-fajerwerki-warszawa-pm-10.html. Możesz mieć pewność, że profesjonalna obsługa pomoże ci wybrać najlepsze zestawy pirotechniczne na twoja imprezę i wytłumaczy, jak bezpiecznie z nich korzystać. Sklep z fajerwerkami w Warszawie czeka na ciebie!