Dlaczego warto nosić stanik push up?

Dlaczego warto nosić stanik push up

Pomimo nowych trendów i rozwijającej się oferty staników, biustonosz push up pozostaje ulubionym fasonem większości Pań. Jeśli posiadasz go w szafie, z pewnością wiesz, jakie cuda ten stanik potrafi zrobić z dekoltem. Dziś podsumowujemy największe zalety staników push up.

Popularne staniki z push upem to już w zasadzie ikona mody. Przynajmniej jeden egzemplarz tego kroju ma w szafie większość kobiet. Nie wszystkim on oczywiście odpowiada i nie wszystkim też pasuje, jednak nie można odmówić mu popularności oraz wielu zalet. Z tego powodu w tym tekście przypominamy najważniejsze właściwości tego kultowego fasonu biustonosza.

Jak działa stanik push up?

W przypadku staników z push upem sekretem jest specjalna konstrukcja miseczek. Ich okrągły kształt mocno zbiera piersi, zbliża je do siebie i jednocześnie unosi ku górze (stąd push – pchać oraz up – do góry). Takie staniki mają przeważnie wszyte na stałe lub wyjmowane poduszeczki (wkładki push up). Ich zadaniem jest optyczne powiększenie zbyt małych piersi i zadanie to, trzeba przyznać, spełniają znakomicie (zobacz: https://ewabien.com/biustonosze/1/push-up.html).

Ten fason ponadto sprawdza się, jeśli chcesz by bielizna nie odznaczała się pod ubraniem. Stanik push up przeważnie ma formowane termicznie miseczki, z ograniczoną ilością szwów. Nosząc go możesz mieć pewność, że żadne elementy konstrukcji nie będą widoczne pod dopasowaną bluzką czy dekoltem sukienki.

Kuszący dekolt i lepsze proporcje sylwetki

Zalety staników o tym kroju nie ograniczają się tylko do powiększania małego biustu. Push up doskonale poprawia bowiem proporcje sylwetki. Mocno zbiera piersi do środka, dzięki czemu tułów wydaje się węższy, a talia – bardziej wcięta. Jeśli podobnie jak większość kobiet marzysz o sylwetce klepsydry, biustonosz push up może nieco pomóc zbliżyć się do tego ideału. Z taką bielizną każda dopasowana sukienka i bluzka wyglądają po prostu lepiej.

Kolejna zaleta tego fasonu to ładnie podkreślony dekolt. Biustonosze push-up optycznie powiększają i zaokrąglają biust tworząc kuszący rowek między piersiami. Dzięki temu nawet posiadaczki piersi w rozmiarze A mogą z dumą prezentować krągłości w bluzkach i sukienkach z wyciętym dekoltem. Ponadto każdy stanik z push upem mimochodem unosi piersi, niwelując skutki upływu czasu, które z czasem dotykają każdą kobietę.

Duży wybór wzorów i kolorów

I na koniec najprzyjemniejsze. Stanik push up możecie kupić w setkach wzorów i dziesiątkach kolorów. Ten uniwersalny fason jest tak popularny, że bez problemu kupicie zarówno wersję klasyczną do noszenia na co dzień, jak i misternie haftowane wzory idealne na specjalne okazje. Staniki z push upem możecie nosić do każdego typu odzieży – do t-shirtów, sukienek, koszul do pracy itd. Ogromną ofertę staników push up może pochwalić się polska marka bielizny ekskluzywnej Ewa Bien.