CONCASH – szybkie pożyczki bez BIK i KRD

Istnieje wiele przeszkód,  które napotykają konsumenci ubiegający się o dodatkowe środki finansowe. Osoby figurujące w bazach dłużników lub te nieposiadające umowy o pracę często spotykają się z odmową udzielenia kredytu w bankach. Czy jednak weryfikacja informacji osobistych i historii kredytowej przeprowadzana przez większość polskich kredytodawców jest konieczna? CONCASH udziela szybkich pożyczek przez Internet bez weryfikowania zdolności kredytowej. Wystarczy wejść na stronę https://concash.pl i złożyć przez Internet wniosek – to takie proste.

Na jakich zasadach działa CONCASH?

Aby zrozumieć w jaki sposób funkcjonuje firma CONCASH, warto sobie uświadomić, że kredyt i pożyczka to nie jest to samo. Kredytu udzielić może jedynie bank lub instytucja, która podlega prawu bankowemu – w tym przypadku zdolność finansowa kredytobiorcy musi zostać zweryfikowana przez Krajowy Rejestr Długów (KRD) bądź Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Z drugiej strony pożyczki przyznawane są przez instytucje pozabankowe i reguluje je kodeks cywilny. Nie są kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego, dlatego mogą zostać udzielone bez udziału BIK i KRD.

BIK i KRD – czym się zajmują?

BIK to organ, który gromadzi, przetwarza i udostępnia informacje dotyczące zdolności kredytowej zarówno osób prywatnych, jak i wszelkiego rodzaju instytucji. Pod uwagę brane są zobowiązania finansowe podmiotów oraz ich historia kredytowa. Z drugiej strony podstawową działalnością KRD jest zbieranie informacji o zadłużonych przedsiębiorstwach, jednostkach organizacyjnych i osobach z tytułem wykonawczym.

Instytucje takie jak CONCASH zdają sobie sprawę z tego, że jest wiele osób, które w wyniku różnych sytuacji życiowych natychmiast potrzebuje funduszy. Dlatego bez weryfikowania historii kredytowej klienta CONCASH umożliwia szybką i prostą procedurę składania wniosków o pożyczki, które wypłacone być mogą bez względu na sytuację kredytową danej osoby.

Zalety pożyczek CONCASH przez Internet

Każda osoba ma inne potrzeby i inną sytuację finansową. Niezależnie od tego czy klient potrzebuje pieniędzy na zakup nowego telewizora, czy straciła pracę i potrzebuje środków na życie – CONCASH nie wnika w szczegóły i oferuje szybkie pożyczki każdemu, kto złoży wniosek przez Internet.

  • Brak weryfikacji przez BIK i KRD
  • Pożyczki w wysokości od 500 zł do 120 000 zł
  • Możliwość złożenia wniosku przez Internet – bez wychodzenia z domu
  • Elastyczność spłat
  • Szybkość usługi
  • Brak zbędnych formalności

CONCASH wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz szybko i bezproblemowo udziela pożyczek pieniężnych. Jesteś dłużnikiem lub masz inne zobowiązania kredytowe, ale sytuacja życiowa zmusiła Cię do wzięcia kredytu? Złóż wniosek na stronie internetowej CONCASH i otrzymaj potrzebne fundusze już dziś.